ankara web tasarım

.....................
web tasarım ankara
denince

0312 338 12 40

Responsive web sitesi, Mobil Web Sayfası...

Webde Yolunuzu Kaybetmeyin! web tasarım ankara bize güvenin

Ankarada Web Tasarım da Uygun Fiyat

Akıllı Web Sitenizi Uygun Fiyatlara Yapıyoruz

Kolay Yönetim

Web Sitenizi Kolayca Yönetiyorsunuz

Kesintisiz Hosting

%99,9 Çalışma Zamanı Garantisi Hostinglerde

7/24 Hizmet

Ücretsiz Danışmanlık ve Destek Hizmetleri

Najans Tasarım Hakkında
web tasarım ankara - ankara mobil web sayfası tasarımı

Najans Tasarım olarak web tasarım ankara denince akla gelen ilk şirket olmak için web tasarım, hosting ve yazılım hizmeti vermeye başladık sizden aldığımız güçle bugünlere geldik :) 2005 yılından bu güne sayısız proje ile hizmetinizdeyiz.

İşimizi seeviyoruz ve web tasarım ankarada najans tasarıma yaptırılır diyoruz

bizden web tasarım için bizimle çalışın pişman olmayın.
web tasarım ankara - ankara mobil web sitesi tasarım - ankara web sitesi tasarımı

Image 1

Bizi Seçtiler

Sual Hukuk Bizi Seçti

www.sualhukuk.com
Image 2

Bizi Seçtiler

Tas Yapı Restorasyon bizi seçti

www.tasyapirestorasyon.com

Web Tasarım Ankara

Maliyeti düşük, geri dönüşümü yüksek olan ve böylesine kolay ulaşılabilen bu medya ortamını değerlendirerek, dünyaya açılan kapıları aralayabilir, pazarda yer edinerek marka olmak için ilk adımları atabilirsiniz. Milyonlarca kişinin bilgisayar ekranlarından firma bilgilerinize ve çalışmalarınıza ulaşacağı web sitenizin tasarımı, profesyonel eller tarafından oluşturulsun istemez misiniz? internet'in en önemli reklam mecrası olmaya başladığı günümüzde, web siteleri en değerli "gayrimenkul"ler haline geliyor. Her yıl, gerçekte 1 cm2 bile etmeyen sanal alanlar için milyonlarca dolar harcanmakta ve bu miktarlar her geçen gün artıyor. Bunun çok geçerli bir nedeni var: Web siteniz, firmanızın dünyaya açılan yüzü. Artık potansiyel müşterileriniz sizi internetten buluyor, sizinle iş yapmaya başlamadan önce online görüntünüzü inceliyor ve aldığı izlenime büyük değer veriyor. Profesyonel görünümlü bir web sitesi işinizi olduğundan da büyük gösterebilir. Web tasarımı projelerinde uygun bir plan ve efektif bir programlama gerçekleştirilmediğinde ise profesyonel bir site yaratılması da mümkün olmamaktadır. Bunun için N Yazılım, Web Sitesi Tasarımı işinizi baştan sona bir Web Sitesi Geliştirme projesi olarak ele alır. Sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda, kurumsal imajınızı en iyi şekilde yansıtan ve aynı zamanda işlevsel ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir web sitesi oluşturmanızda size profesyonel bir destek vermektedir. Web sitenizi; Düşünen, karar veren ve daima işinizi kolaylaştıran bir araç olarak programlıyoruz. internet yeni bir ticaret platformu olarak hayatımıza girerken, ondan beklentimiz bize yeni müşteriler kazandırması ve maaliyetlerimizi azaltması olacaktır. Bu beklentilerimizi ancak profesyonelce kodlanmış, web programları karşılayabilir.

İşin kısacası sizin için web sitenzi mobil uyumlu yani responsive tasarım olarak tasarlıyoruz. Web Sayfanızın veya web Aplikasyonların çeşitli Mobil Cihazlarda çalışması için Mobil Cihazlara uygun kodlama için gerekli analizleri gerçekleştiriyor ve mobil cihaz tarayıcılarına uygun tasarımlarla herkese ulaşılabilir, kolaylıkla anlaşılır Mobil Web Uygulamaları ortaya koyuyoruz. Mobil cihazlarda web sayfanızı ziyaret eden kişiye size en hızlı ulaşabilmesi için tasarım ve kodlamayı optimize ediyoruz. Tek tıklama ile size telefonla ulaşabilmesi veya tek tıklama ile size eMail gönderebilmesi için optimizasyon ve kodlama çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Karmaşık algoritma, flash, büyük dosya, büyük resim ve yüksek veri akışlardan kaçınılarak hızlı ve akıcı bir mobil sayfası ortaya koyuyoruz. Mobil Web Tasarım ve Aplikasyonlar için günümüzün en gelişmiş kodlama türü olan HTML5 ve CSS3 kullanıyoruz. . iPhone ve iPad'e uyumlu mobil web sitesi . BlackBerry uyumlu mobil web sitesi . Windows Mobile uyumlu mobil web sitesi . Symbian OS uyumlu mobil web sitesi . Google Android uyumlu mobil web sitesi

0312 338 12 40
info@najans.com